Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE INWESTYCJI

projekt - doradztwo - szkolenie - obsługa i dostawa - serwis

Aktualności

KKMtech już po raz siódmy w gronie sponsorów Pekao Szczecin Open

21.08.2019

KKMtech już po raz siódmy w gronie sponsorów Pekao Szczecin Open

Pekao Szczecin Open 2019 - to już siódmy rok współpracy KKMtech Sp. z o.o. z organizatorami najstarszej i największej zawodowej imprezy tenisowej w Polsce. Wszystkim uczestnikom sportowych zmagań, życzymy sukcesów, a gościom Turnieju, niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia na kortach!

Odwiedź stronę Turnieju: http://pekaoszczecinopen.pl/

KKMtech dostawcą systemów dla inwestycji Posejdon

21.08.2019

KKMtech dostawcą systemów dla inwestycji Posejdon

Posejdon - jedna z największych realizowanych obecnie inwestycji w Szczecinie. Powierzchnia biurowa: 18 tys. m2. Powierzchnia handlowo-usługowa 4,6 tys. m2.  Dwa hotele o łącznej ilości 255 pokoi. Centrum kongresowe dla 1000 osób. Ekologiczne energooszczędne rozwiązania. Prestiż i innowacyjność.

Swój udział w tej inwestycji ma KKMtech Sp. z o.o. Nowoczesne systemy: okablowania strukturalnego i urządzeń aktywnych sieci LAN, oświetlenia wewnętrznego i iluminacji, elementów zasilania awaryjnego, interkomów i innych elementów infrastruktury teletechnicznej - dzięki zaufaniu naszych Partnerów bierzemy udział w dostawach dla tej prestiżowej inwestycji.

Witryna stworzona na platformie