Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zasilanie awaryjne:

Gwarancja zasilania kluczowych elementów infrastruktury, to jeden z najważniejszych problemów przedsiębiorstwa. Składa się na niego kilka zagadnień, do najważniejszych można zaliczyć: stałość utrzymania ruchu oraz bezpieczeństwo danych i urządzeń. W obszarach takich jak medycyna czy obronność, pewność zasilania przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i życie ludzi.

Kwestie ekonomiczne oraz kwestie bezpieczeństwa życia i zdrowia powodują, że szukamy rozwiązań gwarantujących odpowiednią jakość i niezawodność urządzeń gwarantujących zasilanie w przypadku zaniku zasilania z podstawowego źródła.

Rozumiemy priorytet nadany dla systemów zasilania gwarantowanego i dlatego w swojej ofercie proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Gwarantujemy, że dostarczone przez nas zasilacze UPS oraz agregaty wraz z towarzyszącą im infrastrukturą elektryczną oraz sanitarną, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Realizujemy inwestycje kompleksowo: od projektu po uruchomienie.

Witryna stworzona na platformie