Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Okablowanie strukturalne:

Do budowy systemów okablowania strukturalnego, dobieramy wyłącznie komponenty o sprawdzonych parametrach technicznych, dzięki czemu, zapewniamy stabilność pracy aplikacji i wysoką wydajność sieci. Bazujemy na dwóch podstawowych producentach komponentów okablowania strukturalnego: CobiNet oraz Excel. W obu przypadkach otrzymujemy najwyższej jakości kompletne sieci, potwierdzone certyfikatami niezależnych dostawców.

Charakterystyczną cechą systemów CobiNet i Excel, jest ich innowacyjność. Produkty projektowane są z myślą o jak najlepszych parametrach transmisyjnych funkcjonalnością w użytkowaniu.

Całość dopełnia program certyfikacyjny, umożliwiający udzielenie 25 letniej gwarancji na wykonaną instalację okablowania strukturalnego.

Urządzenia aktywne:

Nieodłącznym elementem sieci LAN, są sieciowe urządzenia aktywne: switche, punkty dostępowe i kontrolery sieci WiFi, pamięci sieciowe oraz narzędzia do zarządzania siecią i jej bezpieczeństwem.

Urządzenia sieciowe z gamy produktów biznesowych NETGEAR, zapewniają bezpieczną i wydajną infrastrukturę sieciową, cechującą się wysoką dostępnością, optymalizacją dostarczanych usług i zaawansowanymi możliwościami zarządzania.

Rozwiązania NETGEAR zostały zaprojektowane dla pełnego przekroju użytkowników, od mikro firm do dużych przedsiębiorstw i kampusów.

NETGEAR to najlepsze w branży warunki gwarancyjne. Produkty ProSAFE — przełączniki, zapory sieciowe i urządzenia bezprzewodowe — objęte są dożywotnią gwarancją sprzętową obejmującą wymianę w następny dzień roboczy. Urządzenia ReadyNAS i ReadyDATA wraz z elementami ruchomymi objęte są wiodącą w branży gwarancją 5-letnią, obejmującą również 5 letnią usługę wymiany w następny dzień roboczy. Dodatkowo, wszystkie produkty NETGEAR klasy biznesowej objęte są 90-dniową telefoniczną pomocą techniczną oraz dożywotnim wsparciem przy użyciu usługi czatu online.

Witryna stworzona na platformie