Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Filtrowanie

Brak filtrów do wyświetlenia

Światłowody - adaptery i pigtaile

Ilość ofert: 17

Pigtail SC/APC SM 2,0m

CobiNet 9192 018/2,0/APC Pigtaile SC/APC jednomodowe przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach budynkowych, jak i międzybudynkowych.

Dostępność: 156 szt.

5,69 zł

Pigtail SC SM 2,0m

CobiNet 9192 018/2,0 Pigtaile SC jednomodowe przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach budynkowych, jak i międzybudynkowych.

Dostępność: 90 szt.

5,69 zł

Pigtail SC SM 1,0m

CobiNet 9192 018/1,0 Pigtaile SC jednomodowe przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach budynkowych, jak i międzybudynkowych.

Dostępność: 74 szt.

5,39 zł

Pigtail LC SM 2,0m

CobiNet 9199 018/2,0 Pigtaile LC jednomodowe przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach budynkowych, jak i międzybudynkowych.

Dostępność: 99 szt.

5,84 zł

Pigtail LC OM3 2,0m

CobiNet 9159 018/2,0/OM3 Pigtaile LC wielomodowe przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach
budynkowych, jak i między budynkowych.

Dostępność: 18 szt.

5,69 zł

Pigtail LC OM2 2,0m

CobiNet 9159 018/2,0 Pigtaile LC wielomodowe przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach
budynkowych, jak i między budynkowych.

Dostępność: 8 szt.

5,54 zł

Adapter ST SM ferrula metalowa

CobiNet 5065 113/M Adaptery ST jednomodowe przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 49 szt.

2,46 zł

Adapter ST MM ferrula ceramiczna

CobiNet 5065 111 Adaptery wielomodowe ST przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 86 szt.

1,97 zł

Adapter SC/APC SM SX

CobiNet 5065 210/APC Adaptery SC/APC jednomodowe simplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 118 szt.

1,16 zł

Adapter SC/APC SM DX

CobiNet 5065 225/APC Adaptery SC/APC jednomodowe duplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 68 szt.

2,31 zł

Adapter SC SM SX

CobiNet 5065 210 Adaptery SC jednomodowe simplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 117 szt.

1,77 zł

Adapter SC SM DX

CobiNet 5065 225 Adaptery SC jednomodowe duplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 76 szt.

2,31 zł

Adapter SC MM SX

CobiNet 5065 211 Adaptery SC wielomodowe simplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 84 szt.

1,08 zł

Adapter SC MM DX

CobiNet 5065 221 Adaptery SC wielomodowe duplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 80 szt.

3,38 zł

Adapter LC SM DX (pod otwory SC SX)

CobiNet 5065 922 Adaptery LC jednomodowe duplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 84 szt.

4,46 zł

Adapter LC MM DX (pod otwory SC SX)

CobiNet 5065 923 Adaptery LC wielomodowe duplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 67 szt.

3,85 zł

Adapter E2000/APC SM SX

CobiNet 5065 511 Adaptery E2000/APC jednomodowe simplex przeznaczone do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szafy teleinformatycznej, a patchcordami światłowodowymi.

Dostępność: 7 szt.

33,06 zł

Witryna stworzona na platformie